Mev. Anna-Therese Swart

Kliniese Preseptor: Gemeenskap Verpleegkunde
  (018) 299 1887
  (018) 299 1827
  Anna-Therese.Swart@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G40 Potchefstroomkampus

Mrs Elsabe Bornman

Acting Director
  +27 18 299 1717
  +27 18 299 1715
  elsabe.bornman@nwu.ac.za
  Building F7/8, G22, Potchefstroom Campus

Mej. Dibolelo Lesao

Kliniese Preseptor: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1888
  (018) 299 1827
  Dibolelo.Lesao@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G33 Potchefstroomkampus

Dr. Alwiena Blignaut

Senior Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1835
  (018) 299 1827
  Alwiena.Blignaut@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 118 Potchefstroomkampus

Dr. Anneke van Graan

Senior Dosent: Professionele Praktyk en Verpleegbestuur
  (018) 299 1860
  (018) 299 1827
  Anneke.VanGraan@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G18 Potchefstroomkampus

Prof. Welma Lubbe

Vakhoof / Professor: Verloskunde
  (018) 299 1898
  (018) 299 1827
  Welma.Lubbe@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 119 Potchefstroomkampus

Mev. Elsabe Bornman

Waarnemende Direkteur
  (018) 299 1880
  (018) 299 1715
  Elsabe.Bornman@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G23B Potchefstroomkampus

Mev. Erita Koekemoer

Kliniese Preseptor: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1887
  (018) 299 1827
  11174196@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G40 Potchefstroomkampus

Dr. Richelle van Waltsleven

Senior Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1886
  (018) 299 1827
  Richelle.vanWaltsleven@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 120 Potchefstroomkampus

Mej. Leona Ellie

Senior Dosent: Professionele Praktyk en Verpleegbestuur
  (018) 299 1729
  (018) 299 1827
  leona.ellie@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 107 Potchefstroomkampus

Mnr. Francois Watson

Dosent: Verpleegnavorsing Afstand Leer Program
  (018) 299 1874
  (018) 299 1827
  Francois.Watson@nwu.ac.za
  Gebou F7Kamer 103 Potchefstroomkampus

Mev. Ingrid van der Walt

Dosent: Verloskunde
  (018) 285 2218
  (018) 299 1715
  Ingrid.Vanderwalt@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G17 Potchefstroomkampus

Prof. Karin Minnie

Direkteur: INSINQ
  (018) 299 1836
  (018) 299 1827
  Karin.Minnie@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G19 Potchefstroomkampus

Dr. Tinda Rabie

Vakhoof / Senior Dosent: Gemeenskap Verpleegkunde
  (018) 299 1719
  (018) 299 1827
  Tinda.Rabie@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 104 Potchefstroomkampus

Mej. Verena Neethling

Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1873
  (018) 299 1827
  Verena.Neethling@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 105 Potchefstroomkampus

Prof. Siedine Coetzee-Knobloch

Professor: Verpleeg Navorsing
  (018) 299 1879
  (018) 299 1827
  Siedine.Knobloch@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 113, Potchefstroomkampus

Mev. Kathleen Froneman

Dosent: Verpleeg Onderwys Afstand Leer Program
  (018) 299 1883
  Fax (018) 299 1715
  kathleen.froneman@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G24 Potchefstroomkampus

Mej. Kgomotso Mathope

Kliniese Preseptor: Verloskunde
  (018) 299 1888
  (018) 299 1715
  1778504@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G33 Potchefstroomkampus

Dr. Antoinette du Preez

Voorgraadse Program Leier / Senior Dosent: Verloskunde
  (018) 299 1837
  (018) 299 1715
  Antoinette.DuPreez@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 101 Potchefstroomkampus

Mev. Petro Benadé

Dosent: Gemeenskap Verpleegkunde
  (018) 299 1834
  (018) 299 1827
  Petro.Benade@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 116 Potchefstroomkampus

Dr. Annemarie van Wyk

Dosent: Gemeenskap Verpleegkunde
  (018) 299 1884
  (018) 299 1827
  Annemarie.Vanwyk@nwu.ac.za
   Gebou F7 Kamer 106 Potchefstroomkampus

Dr. Belinda Scrooby

Senior Dosent: Anatomie
  (018) 299 1833
  (018) 299 1827
  Belinda.Scrooby@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 5, Potchefstroomkampus

Mev. Babsy Tau

Dosent: Verpleegbestuur Afstand Leer Program
  (018) 299 2179
  (018) 299 1715
  12023361@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G26 Potchefstroomkampus

Dr. Rina Muller

Vakhoof / Senior Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1832
  (018) 299 1827
  Rina.Muller@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 117 Potchefstroomkampus

Mev. Johandi Neethling

Kliniese Preseptor: Verloskunde
  (018) 299 1813
  (018) 299 1715
  10849068@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G33 Potchefstroomkampus

Mev. Khumo Shopo

Afstand Leer Program Leier / Dosent: Verpleegbestuur
  (018) 299 1838
  018) 299 1715
  16470087@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G25 Potchefstroomkampus

Mej. Stephani Botha

Kliniese Preseptor: Gemeenskap Verpleegkunde
  018) 299 1765
  (018) 299 1715
  21206279@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G33 Potchefstroomkampus

Mev. Samantha Krausé

Kliniese Preseptor: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1765
  (018) 299 1827
  Samantha.Krause@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G33 Potchefstroomkampus

Mev. Theresa du Toit

Koördineerder: Kliniese Onderrig
  (018) 299 1718
  (018) 299 1827
  Theresa.Dutoit@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G26, Potchefstroomkampus

Mev. Jeanette Clase

Dosent: Kliniese Primêre Gesondheidsorg
  (018) 285 2217
  018) 299 1827
  Jeannette.Clase@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G27 Potchefstroomkampus

Mev. Nicholien Scheepers-Majokweni

Junior Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1763
  (018) 299 1715
  26028573@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 112 Potchefstroomkampus

Mej. Annemarie Marx

Vakhoof / Senior Dosent: Psigiatriese Verpleegkundeg
  (018) 299 1885
  (018) 299 1827
  Annemarie.Marx@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 102 Potchefstroomkampus

Prof. Ronel Pretorius

Kliniese Onderrig Leier / Professor: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1853
  (018) 299 1827
  Ronel.Pretorius@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 108 Potchefstroomkampus

Mev. Jacqueline Goosen

Administatiewe Beampte
  (018) 299 1717
  (018) 299 1715
  Jacqueline.Goosen@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G25 Potchefstroomkampus

Mej. Bernice Mokele

Senior Administatiewe Beampte
  (018) 299 1877
  0872315580
  Bernice.Mokele@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer 109 Potchefstroomkampus

Mej. Leoni Coetzee

Administatiewe Assistent
  (018) 285 2369
  (018) 299 1827
  Leoni.Coetzee@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G07 Potchefstroomkampus

Mej. Sarah Sechele

Administatiewe Assistent
  (018) 299 1829
  (018) 299 1827
  24730343@nwu.ac.za
  Gebou F7 Ontvangs Potchefstroomkampus

Mnr. Dawie Conradie

Senior Finansiële Beampte
  (018) 299 1892
  (018) 299 1715
  Dawie.Conradie@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G39 Potchefstroomkampus

Mev. Lezyda Venter

Administatiewe Beampte
  018) 299 1830
  (018) 299 1715
  Lezyda.Venter@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G20 Potchefstroomkampus

Mej. Maria Rampaai

Departementele Assistent
  (018) 299 1717
  (018) 299 1827
  Gebou F7 Potchefstroomkampus

Mnr. Marnus Rudolph

Administatiewe Assistent
  (018) 299 1894
  (018) 299 1827
  Marnus.Rudolph@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G33 Potchefstroomkampus

Mnr. Mohale Mphatswe

Departementele Assistent
  (018) 299 1829
  (018) 299 1827
  Mohale.Mpatswe@nwu.ac.za
  Gebou F7 Ontvangs Potchefstroomkampus

Mnr. Kgotso Mariti

Tydelike Drywer
  (018) 299 1894
  (018) 299 1827
  kgotso.mariti@nwu.ac.za
  Gebou F7 Kamer G32 Potchefstroomkampus