Dr Alwiena Blignaut

Senior Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1835
  (018) 299 1827
  Alwiena.Blignaut@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 118, Potchefstroomkampus

Mev Anna-Therese Swart

Kliniese Preseptor: Gemeenskap Verpleegkunde
  (018) 299 1887
  (018) 299 1827
  Anna-Therese.Swart@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G40, Potchefstroomkampus

Dr Anneke van Graan

Senior Dosent: Professionele Praktyk en Verpleegbestuur
  (018) 299 1860
  (018) 299 1827
  Anneke.VanGraan@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G18, Potchefstroomkampus

Mej Annemarie Marx

Vakhoof / Senior Dosent: Psigiatriese Verpleegkundeg
  (018) 299 1885
  (018) 299 1827
  Annemarie.Marx@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 102, Potchefstroomkampus

Dr Annemarie van Wyk

Dosent: Gemeenskap Verpleegkunde
  (018) 299 1884
  (018) 299 1827
  Annemarie.Vanwyk@nwu.ac.za
   Gebou F7, Kamer 106, Potchefstroomkampus

Dr Antoinette du Preez

Voorgraadse Program Leier / Senior Dosent: Verloskunde
  (018) 299 1837
  (018) 299 1715
  Antoinette.DuPreez@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 101, Potchefstroomkampus

Mev Babsy Tau

Dosent: Verpleegbestuur Afstand Leer Program
  (018) 299 2179
  (018) 299 1715
  12023361@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G26, Potchefstroomkampus

Dr Belinda Scrooby

Senior Dosent: Anatomie
  (018) 299 1833
  (018) 299 1827
  Belinda.Scrooby@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 115, Potchefstroomkampus

Mej Bernice Mokele

Senior Administatiewe Beampte
  (018) 299 1877
  0872315580
  Bernice.Mokele@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 109, Potchefstroomkampus

Mnr Dawie Conradie

Senior Finansiële Beampte
  (018) 299 1892
  (018) 299 1715
  Dawie.Conradie@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G39, Potchefstroomkampus

Mej Dibolelo Lesao

Kliniese Preseptor: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1888
  (018) 299 1827
  Dibolelo.Lesao@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G33, Potchefstroomkampus

Mev Elsabe Bornman

Waarnemende Direkteur
  (018) 299 1880
  (018) 299 1715
  Elsabe.Bornman@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G23B, Potchefstroomkampus

Mev Erita Koekemoer

Kliniese Preseptor: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1887
  (018) 299 1827
  11174196@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G40, Potchefstroomkampus

Mnr Francois Watson

Dosent: Verpleegnavorsing Afstand Leer Program
  (018) 299 1874
  (018) 299 1827
  Francois.Watson@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 103, Potchefstroomkampus

Mev Ingrid van der Walt

Dosent: Verloskunde
  (018) 285 2218
  (018) 299 1715
  Ingrid.Vanderwalt@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G17, Potchefstroomkampus

Mev Jacqueline Goosen

Administatiewe Beampte
  (018) 299 1717
  (018) 299 1715
  Jacqueline.Goosen@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G25, Potchefstroomkampus

Mev Jeanette Clase

Dosent: Kliniese Primêre Gesondheidsorg
  (018) 285 2217
  018) 299 1827
  Jeannette.Clase@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G27, Potchefstroomkampus

Mev Johandi Neethling

Kliniese Preseptor: Verloskunde
  (018) 299 1813
  (018) 299 1715
  10849068@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G33, Potchefstroomkampus

Prof Karin Minnie

Direkteur: INSINQ
  (018) 299 1836
  (018) 299 1827
  Karin.Minnie@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G19, Potchefstroomkampus

Mev Kathleen Froneman

Dosent: Verpleeg Onderwys Afstand Leer Program
  (018) 299 1883
  Fax (018) 299 1715
  kathleen.froneman@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G24, Potchefstroomkampus

Mej Kgomotso Mathope

Kliniese Preseptor: Verloskunde
  (018) 299 1888
  (018) 299 1715
  1778504@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G33, Potchefstroomkampus

Mnr Kgotso Mariti

Tydelike Drywer
  (018) 299 1894
  (018) 299 1827
  kgotso.mariti@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G32, Potchefstroomkampus

Mev Khumo Shopo

Afstand Leer Program Leier / Dosent: Verpleegbestuur
  (018) 299 1838
  018) 299 1715
  16470087@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G25, Potchefstroomkampus

Mej Leona Ellie

Senior Dosent: Professionele Praktyk en Verpleegbestuur
  (018) 299 1729
  (018) 299 1827
  leona.ellie@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 107, Potchefstroomkampus

Mej Leoni Coetzee

Administatiewe Assistent
  (018) 285 2369
  (018) 299 1827
  Leoni.Coetzee@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G07, Potchefstroomkampus

Mev Lezyda Venter

Administatiewe Beampte
  018) 299 1830
  (018) 299 1715
  Lezyda.Venter@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G20, Potchefstroomkampus

Mnr Marnus Rudolph

Administatiewe Assistent
  (018) 299 1894
  (018) 299 1827
  Marnus.Rudolph@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G33, Potchefstroomkampus

Mnr Mohale Mphatswe

Departementele Assistent
  (018) 299 1829
  (018) 299 1827
  Mohale.Mpatswe@nwu.ac.za
  Gebou F7, Ontvangs, Potchefstroomkampus

Mej Maria Rampaai

Departementele Assistent
  (018) 299 1717
  (018) 299 1827
  Gebou F7, Potchefstroomkampus

Mev Nicholien Scheepers-Majokweni

Junior Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1763
  (018) 299 1715
  26028573@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 112, Potchefstroomkampus

Mev Petro Benadé

Dosent: Gemeenskap Verpleegkunde
  (018) 299 1834
  (018) 299 1827
  Petro.Benade@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 116, Potchefstroomkampus

Dr Richelle van Waltsleven

Senior Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1886
  (018) 299 1827
  Richelle.vanWaltsleven@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 120, Potchefstroomkampus

Dr Rina Muller

Vakhoof / Senior Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1832
  (018) 299 1827
  Rina.Muller@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 117, Potchefstroomkampus

Prof Ronel Pretorius

Kliniese Onderrig Leier / Professor: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1853
  (018) 299 1827
  Ronel.Pretorius@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 108, Potchefstroomkampus

Mev Samantha Krausé

Kliniese Preseptor: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1765
  (018) 299 1827
  Samantha.Krause@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G33, Potchefstroomkampus

Mej Sarah Sechele

Administatiewe Assistent
  (018) 299 1829
  (018) 299 1827
  24730343@nwu.ac.za
  Gebou F7, Ontvangs, Potchefstroomkampus

Prof Siedine Coetzee-Knobloch

Professor: Verpleeg Navorsing
  (018) 299 1879
  (018) 299 1827
  Siedine.Knobloch@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 113, Potchefstroomkampus

Mej Stephani Botha

Kliniese Preseptor: Gemeenskap Verpleegkunde
  018) 299 1765
  (018) 299 1715
  21206279@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G33, Potchefstroomkampus

Mev Theresa du Toit

Koördineerder: Kliniese Onderrig
  (018) 299 1718
  (018) 299 1827
  Theresa.Dutoit@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer G26, Potchefstroomkampus

Dr Tinda Rabie

Vakhoof / Senior Dosent: Gemeenskap Verpleegkunde
  (018) 299 1719
  (018) 299 1827
  Tinda.Rabie@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 104, Potchefstroomkampus

Mej Verena Neethling

Dosent: Algemene Verpleegkunde
  (018) 299 1873
  (018) 299 1827
  Verena.Neethling@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 105, Potchefstroomkampus

Prof Welma Lubbe

Vakhoof / Professor: Verloskunde
  (018) 299 1898
  (018) 299 1827
  Welma.Lubbe@nwu.ac.za
  Gebou F7, Kamer 119, Potchefstroomkampus