Mev Antoinette Fick

Veeartsenykundige laboratorium dieretegnoloog
BSc, HOD, laboratoriumveekunde
  +27 18 285 2358
  Antoinette.Fick@nwu.ac.za
  Gebou G19, Kantoor G2A, Potchefstroomkampus
32 jaar ervaring in laboratoriumveekunde

Prof Brian Guth

Buitengewone professor
  +49 7351 544732
  +49 7351 545177
  Brian.guth@boehringer-ingelheim.com
  Birkendorferstrasse 65, 88397 Biberach an der Riss, Germany
Kardiovaskulêre fisiologie en farmakologie, veiligheidsfarmakologie

Mnr Cor Bester

Hoof: Vivarium
H.E.D. Vet. Laboratorium. Diertegnologie
  +27 18 299 2100
  cor.bester@nwu.ac.za
  Gebou G19, Potcefstroomkampus
Lab Diere kundigheid, Klein chirurgiese werk, Navorsing

Suster Irene Serage

Veeartsenykundige verpleegster
Diploma in Veeartsenykundige Verpleegkunde
  +27 18 299 2101
  37191403@nwu.ac.za
  Gebou G19
Diere sorg

Mnr Jaco Vermeulen

SPF Diereversorger
IAT module 3
  +27 18 285 2358
  Jaco.Vermeulen@nwu.ac.za
  Gebou G19, Kantoor G1, Potchefstroomkampus
Lab Veeboerdery veral SPF, knaagdierteelt

Mnr Jacob Mabena

Senior Diertegnoloog
M-tech Veeartsenykundige Tegnologie
  +27 18 299 2101
  32538944@nwu.ac.za
  Gebou G19, Kamer 01
Laboratorium Veekunde, Dieretiek en dierewelsyn

Mev Josephine Ntsoeleng

Assistent Diereversorger
  +27 18 285 2237
  23610697@nwu.ac.za
  Gebou G19, SPF-afdeling
Diereversorging, gespesialiseerde skoonmaak, data-opname

Mnr Kobus Venter

Senior laboratoriumtegnoloog
MBA/ BSc Hons (Biochemistry), IAT Diploma in Laboratory Animal Science and Technology (UK)
  +27 18 299 2102
  29572983@nwu.ac.za
  Gebou G19, Kantoor R2, Potchefstroomkampus
Dwelmstudies / farmakokinetiese en doeltreffendheid Dieremodelle / TB en kanker Dieremodelle / PET / CT-beelding van siektes in diere , selkultuur / immunochemie

Ms Liezl-Marie Scholtz

Gehalteversekerings bestuurder
M.Sc Pharmaseutika, MBA
  +27 18 285 2236
  LiezlMarie.Scholtz@nwu.ac.za
  Gebou G10, Kamer 210, Potchefstroomkampus
Gehalteversekerings stelsels, GLP, GMP, GCP, Pheroid®-formulasies

Mev Magda Lombaard

Senior Administratiewe Assistent
  +27 18 299 2251
  magda.lombaard@nwu.ac.za
  Gebou G10, Kamer 206, Potchefstroomkampus

Dr Nico Minnaar

Veeartsbestuurder: Vivarium
BVSc, MSc (Vet Sci)
  +27 18 285 2902
  28877535@nwu.ac.za
  Gebou G19, Kantoor R1
Veeartsenykunde

Mev Nicolene Lubbe

Finansiële beplanner
B.Comm
  +27 18 299 2243
  nicolene.lubbe@nwu.ac.za
  Gebou G10, Kantoor 208
Finansies

Mev Portia Nenzhelele

Junior laboratoriumassistent
  +27 18 285 2232
  25233874@nwu.ac.za
  Gebou G10, Kantoor 204A

Prof Rose Hayeshi

Direkteur
PhD
  +27 18 285 2606
  rose.hayeshi@nwu.ac.za
  Gebou G10, Kantoor 207, Potchefstroomkampus
Biochemie, farmakologie

Me Sarah Mogale

Assistent Diereversorger
  +27 18 285 2237
  Gebou G19, SPF-afdeling, Potchefstroomkampus
Diereversorging, gespesialiseerde skoonmaak, data-opname

Dr Thrineshen Moodley

Vakspesialis
PhD (chemie)
  +27 18 285 2605
  Thrineshen.Moodley@nwu.ac.za
  Gebou G10, Kamer 222B
Chemie

Dr Wihan Pheiffer

Senior Lektor
PhD
  +27 18 285 2238
  wihan.pheiffer@nwu.ac.za
  Gebou G10, Kamer 209
Giftigheid, in vitro sifting