Dr Hanli de Beer

Senior Lektor; Vakgroep-voorsitter
BScAgric (Voedselwetenskappe), MTech, PhD
  +27 18 299 2483
  +27 18 299 2470
  Hanli.DeBeer@nwu.ac.za
  F15, 108, Potchefstroom Kampus
Voedselveiligheid en ‑sekuriteit, nuwe voedselprodukontwikkeling

Prof Daleen van der Merwe

Professor en Navorsingskoördineerder
BScAgric, BScAgricHons, MScAgric, PhD in Voedselwetenskap
  +27 18 299 2476
  Daleen.vanderMerwe@nwu.ac.za
  F15, 110, Potchefstroom Campus
Voedsel, verbruikersgedrag

Dr Neoline le Roux

Lektor en Programleier
BSc (Verbruikerswetenskappe), BHons (Verbruikerswetenskappe), M.Verbruikerswetenskappe, PhD
  +27 18 299 2083
  +27 18 299 2470
  Neoline.leRoux@nwu.ac.za
  F15, 105, Potchefstroom Kampus
Behuising, Verbruikersgedrag

Mev Michelle Brink

Senior Administratiewe Assistent
  +27 18 299 2470
  +27 18 299 2470
  Michelle.Brink@nwu.ac.za
  F15, 109, Potchefstroom Kampus

Mej Cherelle Abrahams

Junior Lektor
B.Verbruikerswetenskappe, BHons (Verbruikerswetenskappe)
  +27 18 299 2472
  +27 18 299 2470
  Cherelle.Abrahams@nwu.ac.za
  F15, 106, Potchefstroom Kampus
Voedsel en Verbruikersgedrag

Mev Eloїse Botha

Lektor
BHhk, M.Verbruikerswetenskappe
  +27 18 299 4422
  +27 18 299 2470
  Eloise.Botha@nwu.ac.za
  F15, 107, Potchefstroom Campus
Tekstielkunde

Mej Carike Brits

Laboratorium Tegnikus
BSc Verbruikerswetenskappe, B. Honeurs Verbruikerswetenskappe
  +27 18 299 2478
  +27 18 299 2470
  23410868@nwu.ac.za
  F15, K109, Potchefstroom Kampus

Dr Minnet du Preez

Senior Lektor
BSc (Verbruikerswetenskappe), BHons (Verbruikerswetenskappe), M.Verbruikerswetenskappe, PhD HPE
  +27 18 299 2479
  +27 18 299 2470
  Minnet.duPreez@nwu.ac.za
  F15, G03, Potchefstroom Kampus
Mode, hulpbronbestuur

Mev Heleen Dreyer

Lektor
B.Comm, B.Verbruikerswetenskappe, M.Verbruikerswetenskappe
  +27 18 299 2471
  +27 18 299 2470
  Heleen.Dreyer@nwu.ac.za
  F15, 114, Potchefstroom Kampus
Eko-etikette, eko-tekstiele, groen verbruikers

Dr Annchen Mielmann

Senior Lektor
BScAgric, MScAgric, PhD
  +27 18 299 2474
  +27 18 299 2470
  Annchen.Mielmann@nwu.ac.za
  F15, 112, Potchefstroom Kampus
Dierlike voedselgroepe en -sisteme, plantaardige voedselgroepe en ‑sisteme, verbruikersgerigte voedsel, verbruikersgedrag aangaande voedsel.

Mev Annemie Niemann

Lektor
BSc (Verbruikerswetenskappe), BHons (Verbruikerswetenskappe), M.Verbruikerswetenskappe
  +27 18 299 2084
  +27 18 299 2470
  annemie.niemann@nwu.ac.za
  F15, 107, Potchefstroom Kampus
Visuele handelswarevoorstelling, mode-kleinhandel, mode aankoop en stilering & klere konstruksie

Mev Anna Nqongolo

Laboratoriumhulp
  +27 18 299 2470
  +27 18 299 2470
  Anna.Nqongolo@nwu.ac.za
  F15, Potchefstroom Campus

Mev Louise Wyma

Lektor
B.Verbruikerswetenskappe, Nagraadse Onderwyssertifikaat, M.Verbruikerswetenskappe
  +27 18 299 2082
  +27 18 299 2470
  Louise.Wyma@nwu.ac.za
  F15, G05, Potchefstroom Kampus
Verbruikersgedrag